Zapraszamy biegaczy na Bieg Sztafet 102 na 102 oraz do Sztafety HANDICAP z Flagą. Zawody odbędą się 7.11.2020 na stadionie COS-OPO Zakopane, ul. Br.Czecha 1. Zawody odbędą się w ścisłym rygorze rygorze sanitarnym, bez udziału publiczności.
Organizatorem zawodów jest MOSiR Zakopane i Fundacja HANDICAP Zakopane. Więcej info: mosir.zakopane.eu i handicap-zakopane.pl

Partnerzy zawodów:

  • TAURON – Partner Sportowy
  • HANDICAP
  • COS OPO Zakopane
  • Miasto Zakopane
  • Powiat Tatrzański

Bieg odbędzie się w ścisłym rygorze sanitarnym, bez udziału publiczności.

Wstęp na obiekt tylko dla uczestników, organizatorów, opiekunów osób niepełnosprawnych, po wypełnieniu obowiązku związanego z covid-19. (pomiar temperatury, oświadczenie).

Ilość sztafet ograniczona do 6 sztafet 10-osobowych. Zgłoszenie sztafet; mosir.zakopane@eu

Sztafeta z Flagą HANDICAP dla max.60 sportowców, partnerów, sparing-partnerów, wolontariuszy i gości Fundacji HANDICAP Zakopane, zgłoszenie: handicap@handicap-zakopane.pl

Każdy biegacz ma obowiązek dezynfekcji rąk przed przejęciem pałeczki sztafetowej lub flagi. Zdjęcie maseczki możliwe tylko na czas biegu.

Koniec zawodów w momencie, gdy pierwsza sztafeta osiągnie dystans 100 km. Dekoracja zawodników (medale, trofea dla sztafet) zaraz po zakończeniu zawodów, obowiązkowo w maseczkach.

Obowiązuje dystans, dezynfekcja i maseczki. Biegacze we własnym zakresie zabezpieczają odżywki i napoje.

Organizator ma prawo do zmian w sposobie rozgrywania zawodów, skrócenia, przełożenia, lub odwołania imprezy ze względu na bezpieczeństwo i zdrowie uczestników.

Wszystkie zmiany będą ogłoszone przed rozpoczęciem zawodów.